تبلیغات
فیلم، عکس، نقد، مطلب - وقتی که دندان هایم را نشان می دهم، حذف کارت های الکترونیکی از چرخه پرداخت بهای مترو واتوبوس
 
از شما نیز دعوت می شود تا به عنوان نویسنده در وبلاگ فعالیت نمایید.
اگر تمایل دارید، بسم الله...
  :: مدیریت وبلاگ : مجتبی قره باغی
تماس با ما
اتکا بر ضعفهای بشری برای نگاه داشتن تماشاگران روی صندلی سینما سوءاستفاده ای است بسیار رایج و موفق! و راستش را بخواهید، در این جهت، تاریخ سینما را باید تاریخ این سوء استفاده دانست.


موضوعاتی که در تب تحقیقات و مطالعات، جهت دانلود ارائه گردیده، برای شما مفید بوده است؟ آیا با ارائه ی مطالب موافقید؟


» بازدید کل :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» تعداد مطالب :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» آخرین بازدید :

» تعداد نویسندگان :
" از اینکه کنارت بایستم خوشم میاد شان، چون منو خیلی قوی نشون میده
@ The_Social_Network - a David Fincher Film
www.dastanak.ir

نقطه نظر
مجتبی قره باغی

   

هر کسی یه عقیده ای داره ...

( )

قالیباف از مردم تهران انتقام گرفت!

شهرداری تهران از حماسه سازان 24 خرداد تقدیر کرد

حذف کارت های الکترونیکی از چرخه پرداخت بهای مترو واتوبوس

بعد از اعلام نتایج انتخابات یازدهم ریاست جمهوری که آرای اخذ شده نشان می داد در تهران نیز آقای قالیباف رای مناسبی را به خود اختصاص نداده است، پیامک های منتشر شد که به طنز اقدامات آینده قالیباف که از مردم تهران انتظار نداشت به این صورت به آقای روحانی بیشتر از وی اعتماد کنند پیش بینی می کرد.در برخی از این پیامک ها از زبان قالیباف خطاب به مردم محترم تهران آمده بود:"از این به بعد زباله های منازلتان را خودتان جمع آوری کنید به شهرداری ارتباط ندارد" و یا بازبانی دیگر آمده بود:"از این به بعد اتوبان امام علی(ع) که هیچ اتوبان سردار شهید همت و شهید حکیم نیز مسدود می شود".

این در حالی بود که مردم تهران تنها با نگاه طنز به این پیامک ها نگاه می کردند و هیچ گاه فکر نمی کردند که فشار شکست در یک کارزار انتخاباتی دوباره روی آن ها باشد و تاوان شکست را مردم بدهند.در سال 84 وقتی قالیباف رقیب احمدی نژاد شد ،رئیس جمهور که مشخص شد احمدی نژاد تمام زور خود را گذاشت تا جواب قالیباف را بدهد و در تخصیص بودجه به تهران کم کاری کرد و فشار این کمکاری را مردم تهران هنگامی که در صف های به هم فشرده مترو و یا در اتوبوس های شلوغ تهران جیبشان خالی می شد احساس می کردند.

این بار نیز قالیباف که احساس کرده است مردم تهران جواب وظایفی که وی انجام داده را با رای دادن به رقیبش نداده اند در اقدامی تامل برانگیز سعی کرده است از خجالت مردم درآید و کارت های الکترونیکی سالانه را که مدتی بود مشغله فکری مردم را در سفرهای درون شهری کم کرده بود از چرخه پرداخت بهای مترو واتوبوس های شهرداری خارج کند. این اقدام قالیباف سبب شد تا بسیاری از مردم به این حقیقت برسند که اقداماتی که وی با عجله و در راستای انتخابات انجام می داد، ترفندی برای کسب آرای مردم تهران بود است و حال که مردم در انتخاب اصلح وی را اصلح نشناخته و به شیخ حسن روحانی رای داده اند به نحوی قصد دارد انتقام بگیرد که این اقدام بسی جای تامل دارد.این در حالی است که قالیباف همواره منتقد اینگونه اقدامات از جانب احمدی نژاد بود.

نکته قابل توجه این است که کارمند های مترو از اینکه به شهروندان تهرانی پاسخگو باشند، فرار کرده و تنها با چسباندن کاغذی به دور از شان حماسه سازان 24 خرداد در پشت شیشه های فروش بلیت برخورد نامناسبی را با مردم دارند.