تبلیغات
فیلم، عکس، نقد، مطلب - انیمیشن سه بعدی
 
از شما نیز دعوت می شود تا به عنوان نویسنده در وبلاگ فعالیت نمایید.
اگر تمایل دارید، بسم الله...
  :: مدیریت وبلاگ : مجتبی قره باغی
تماس با ما
اتکا بر ضعفهای بشری برای نگاه داشتن تماشاگران روی صندلی سینما سوءاستفاده ای است بسیار رایج و موفق! و راستش را بخواهید، در این جهت، تاریخ سینما را باید تاریخ این سوء استفاده دانست.


موضوعاتی که در تب تحقیقات و مطالعات، جهت دانلود ارائه گردیده، برای شما مفید بوده است؟ آیا با ارائه ی مطالب موافقید؟


» بازدید کل :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» تعداد مطالب :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» آخرین بازدید :

» تعداد نویسندگان :
" از اینکه کنارت بایستم خوشم میاد شان، چون منو خیلی قوی نشون میده
@ The_Social_Network - a David Fincher Film
www.dastanak.ir

نقطه نظر
مجتبی قره باغی

   

هر کسی یه عقیده ای داره ...

انیمیشن سه بعدی

 

 برای دانلود فایل به لینک دانلود در انتهای خلاصه مراجعه کنید. حتما در نظر سنجی وبلاگ شرکت کنید تا از کم و کیف کار، آگاه شویم.
رمز فایل: hatim
بابت استفاده از فایل به جای پرداخت هرگونه مبلغی، فقط کافیست برای سلامتی و فرج حضرت صاحب الزمان و برآورده شدن حاجات گردآورنده مطلب و بنده ده صلوات ذکر بفرمایید.


زیباشناسی در انیمیشن سه بعدی

تا این‌جا، قسمت اعظم این كتاب بر تكنیك‌های انیمیشن دوبعدی تمركز داشته است. برای مثال، استفاده از كاغذ، طلق و سایر سطوحی كه می‌توان روی آن طراحی یا نقاشی كرد. این رسانه‌ها را دوبعدی می‌گوییم چون فقط دارای طول و عرض هستند و حس عمق را باید به وسیله‌ی تكنیك‌های پرسپكتیو نشان داد. در این فصل مقوله‌ی كاملاً متفاوتی را در تكنیك‌های انیمیشن بررسی می‌كنیم. این بخش به انیمیشنی می‌پردازد كه به وسیله‌ی اشیایی ساخته شده كه خود دارای جسم و فرم هستند. این رسانه‌ها دارای طول، عرض و ارتفاع هستند كه همان سه بعد را تشكیل می‌دهد.

همان‌گونه كه در این كتاب اشاره شد، انیمیشن سه بعدی دارای سابقه‌ی تاریخی طولانی‌ای است. بااین وجود، تكنیك‌های انیمیشن دوبعدی به خصوص طلق، سالیان طولانی انیمیشن سه بعدی را تحت‌الشعاع قرار داده بود، به ویژه در زمینه‌ی مباحث علمی و موفقیت تجاری. امروزه این موقعیت تا حدود زیادی تغییر كرده است، به این دلیل كه تولیدات انیمیشن سه بعدی در همه‌ی دنیا رونق یافته و توجه منتقدین را نیز به خود جلب كرده‌اند.

در این فصل سه تكنیك در انیمیشن سه بعدی به بحث گذاشته می‌شود. خمیر، عروسك و پیكسلیشن.
دانلود فایل

انیمیشن سه بعدی